wtorek, 18 lutego 2014

CANDY z włoską nutką:)

Witajcie:)

Nadeszła wiekopomna chwila! Z zamiarem zorganizowania Candy nosiłam się już dobrych kilka miesięcy, i wreszcie się udało.

Zapraszam Was więc na Candy z nutką włoskiej nostalgii, czyli tęsknoty za ciepłem, pięknem, zapachami, kuchnią i pewną naturalną syntezą przyjemności i życia, czyli Dolce Vita.
Podczas listopadowego pobytu w Rzymie, pomyślałam też o Was, a konkretnie o tym, żeby przywieźć Wam, czytelnikom bloga, to słodkie życie w pigułce.
Trochę miłości (foremki), szczyptę uczucia (zaparzaczyk w kształcie serce), ciut ciut smaku ( serduszkowy makaron) i coś dla duszy, czyli kadr z ulubionego starego filmu  "Rzymskie wakacje", mogącego służyć za przewodnik po wiecznym mieście, z ulubioną przez wielu aktorką z tamtego czasu: Audrey Hepburn i niemniej ulubionym, przynajmniej przeze mnie Gregorym Peckiem.

A oto nagrody oraz baner do pobrania i podlinkowania:
Ale , ale to nie wszystko, bo....
Będzie to candy wyjątkowe, bo BLOG HOP CANDY, którego zasady podaję poniżej:
Blog - hop Candy organizowane jest jednocześnie na 2 blogach: Zielonkowo i Wild Garden Soap     
Na każdym z blogów Candy rozpoczyna się i kończy w tym samym czasie.

 Żeby wziąć udział w losowaniu nagród na każdym blogu należy spełnić tylko kilka małych warunków:

1. W Blog - Hop Candy może wziąć udział osoba posiadająca bloga, która zostawi komentarz pod tym postem oraz pod postami na kolejnym blogu, czyli w WILD GARDEN SOAP
. Dodatkowo osoby nieposiadające bloga, a posiadające konto na FB mogą wpisywać swoje komentarze na facebookowym profilu WILD GARDEN SOAP udostępniając baner candy  na swoim wallu ( chyba tak to się nazywa, ale nie jestem pewna, chodzi o udostępnianie zdjęcia innym)
2. Na swoim blogu umieszczacie na pasku bocznym podlinkowane banery z OBU blogów objętych "Blog - Hop Candy" czyli banerki z: 


4.W losowaniu nagrody wezmą udział tylko te wasze blogi, na których znajdą się OBA banery z podanych wyżej blogów.
4. Zabawa trwa od 17 lutego  do 8 marca 2014 roku. 
5. Losowanie nagród na obu blogach odbędzie się 09.03.2014. 

Będzie więc 2 zwycięzców- jeden z Zielonkowa, drugi z Wild Garden Soap. Nie jest jednak wykluczone, że ta sama osoba zostanie wylosowana na obu blogach i zgarnie wtedy obie nagrody. Z serca Wam tego życzę!!!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...